Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń

piątek, 2 stycznia 2015

Jest rok 2015...

   Witam Was serdecznie.

Na wstępie chciałabym podziękować Wam za wspólny rok,za to,że mnie odwiedzacie,doradzacie ba nawet pomagacie.Jesteście Wspaniałe.Cieszę się,że zdecydowałam się na blogowanie bo choć może cudów nie pokazuję to jednak poznałam Was!!!

Na wielu blogach widziałam podsumowania ja jednak daruję sobie!Podobnie z postanowieniami -kto mnie zna ten wie,że na nic by się takowe zdały,jestem niepoukładana i niesystematyczna.Może uda mi się zlitować nad jakimś ufokiem? Zobaczymy co los przyniesie...

Chciałabym Wam również życzyć na ten Nowy Rok przede wszystkim zdrowia,miłości,cierpliwości,jak najmniej nerwów i ogromu wolnego czasu.Twórzcie jak najwięcej bo bardzo lubię Was odwiedzać i zachwycać się Waszymi dziełami.

Jeśli chodzi o moją twórczość to cały czas bawię się krosienkiem i powstają nowe bransoletki na przykład takie...Pozdrawiam Was serdecznie.
Tymczasem...

15 komentarzy:

 1. Mam podobnie jak Ty, czyli nie zaprzątam sobie głowy podsumowaniami czy postanowieniami/planami na kolejny rok...wszystko wyjdzie w tzw. "praniu" ;) Tobie życzę wielu inspiracji i stworzenia wspaniałych rzeczy! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie :) I ja również życzę mnóstwa inspiracji.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Niech to będzie dobry rok...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech dla każdej z Nas będzie jak najlepszy :)
   Pozdrawiam.

   Usuń
 3. O to bardzo podobnie do mnie, chociaż swoją niesystematyczność staram się poskramiać. Dziękuję za życzenia, Tobie również czasu na robótki i samych radości. Pozdrawiam i uściski dla świniaczków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie ;) Moi chłopcy też dziękują wesoło pokwikując (przed chwilą dostały ogóra a to ich przysmak) ;)
   Pozdrawiam.

   Usuń
 4. Nie ma to, jak iść na żywioł, bez planów, podsumowań, bo życie i tak, wszystko weryfikuje. Poskromić co się da, to zadanie dla wytrwałych, a przy naszych możliwościach, różnie to wychodzi.
  Róbmy swoje i już, tak dużo lepiej.
  Pozdrawiam.)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też sobie odpuszczam postanowienia - ale próżnować nie będę (przynajmniej jeśli chodzi o robótki);) Wszystkiego, co najlepsze ci życzę!:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku kochana ci życzę -zdrowia, szcześcia pomyślności , zero zmartwień mnóstwo uśmiechu i pogody ducha - Marii z rodziną

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego dobrego MArtusia! Czekam na T&O :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobrego Roku!
  Brak planów jest najlepszym planem :-) zero stresu, że coś się nie udało...

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 11. Dużo inspiracji w Nowym Roku:) Ja miałam robić podsumowanie, ale zmieniłam zdanie. Ostatnio u mnie brak chęci na nic związanego z blogiem, oprócz odwiedzin:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Do Siego Roku, a teraz bransoletki, ta bransoletka z grupą krwi, bardzo dobry pomysł, normalnie aż sama mam ochotę taką stworzyć, i dlaczego ja na taki pomysł nie wpadłam, :)

  OdpowiedzUsuń