Obserwatorzy

Łączna liczba wyświetleń

środa, 27 maja 2015

Krótko,zwięźle i na temat mozaiki ;)

 Witajcie :)

Pozwólcie,że nie będę Was zanudzała wypocinami na temat tego jak to wspaniale się wykleja ;) Tak jest w dalszym ciągu :)

Mam już tyle :Zmuszona jestem spakować wszystkie Swoje "zabawki"na jakiś czas-czeka mnie remont.

Tymczasem...

21 komentarzy:

 1. Na zdjęciu przypomina haft :)
  Szybkiego remontu i powrotu do robótek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta mozaika jest na podstawie obrazu Josephine Wall "Prelude to a kiss"marzyłam kiedyś o tym aby to wyszyć ;) Mam ten wzór wśród swoich zbiorów HAEDów.Ale kiedy zobaczyłam tą mozaikę to po prostu stwierdziłam,że to pewnie szybciej się zrobi ;) Bałam się tylko efektu,bo jak się okazuje mozaika mozaice nie równa.Widziałam takie "pikselozy",że bałam się to to jak będzie wychodziło :) Na szczęście jest całkiem fajnie i jestem zadowolona z zakupu ;)
   Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Jaki postęp! Ładne...coraz ładniejsze :-)
  A jak zdrówko? Moja Mama też półpaśca złapała :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strupki mi zeszły,ale pozostały paskudne blizny i mam jakby takie "zaognione"to miejsce plus sporo bólu jednak nie aż tak mocnego jak wcześniej.Słaba jestem bardzo i ciągle bym spała....Dużo zdrówka dla mamy naprawdę współczuję.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 3. Swietnie wyglada i bardzo mi przypomina T&O. Czy to nie jest przypadkiem maly kadr z Twojego hafu? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Autorką tego obrazu jest Josephine Wall ta sama pani,która namalowała T&O.A tytuł wyklejanego przeze mnie to "prelude to a kiss".
   Pozdrawiam.

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Wczoraj śmiałam się bo mój mąż dopiero odkrył ,że te "diamenciki"tak ładnie połyskują.Przyglądał się obrazowi dobrą chwilę po czym powiedział,żebym nikomu go nie oddawała bo się na mnie fochnie :) Faktycznie na zdjęciu wygląda jak xxx bo mój aparat albo co prędzej Ja-marny fotograf nie potrafię złapać tego połysku ;)
   Pozdrawiam.

   Usuń
 5. pięknie wychodzi. jaki rozmiar zamówiłaś,widziałam jeden obraz J.Wall który bym chciała,ale właśnie zależy mi na efekcie a nie jak tam na fb grupie jedna babeczka pokazała plamy

  OdpowiedzUsuń
 6. Z każdym dalszym postępem podoba mi się jeszcze bardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. wynalazek XXI wieku ;) może i ja się kiedyś na to skuszę...

  OdpowiedzUsuń
 8. Podoba mi się coraz bardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Efekt świetny! I jak dużo przybyło :) Gdzie kupiłaś to cudo? :) Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju puzzle więc myślę, że taka mozaika to też byłaby dla mnie super zabawa:)

  OdpowiedzUsuń
 10. piękny będzie już to widzę a remontu to ja współzcuję ostatu mnie trwałmod września zeszlego rok i zakonczył się w ostatniego marca tego roku - serdecznosci ślę - Marii

  OdpowiedzUsuń